O Nas

Kilka słów o nas i naszej pasji do tworzenia

„To nie kreatywne myślenie jest drogą do tworzenia kreatywnych projektów. Twoje projektowanie jest drogą do kreatywnego myślenia.”

George Nelson

Vinso Projektowanie Wnętrz powstało z pasji do architektury. Od 2016 roku dynamicznie się rozwijamy i dostarczamy usługi projektowe na wysokim poziomie. Vinso wyróżnia ogromna dbałość o detale, spójność stylistyczna, profesjonalizm. Na bieżąco śledzimy nowe technologie pojawiające się na rynku, dzięki czemu możemy zaproponować rozwiązania, które znacznie podniosą komfort życia.

Zdobyta wiedza i kontakty biznesowe pozwalają nam wykorzystać maksymalny potencjał, który drzemie w remontowanych mieszkaniach i domach. Dzięki ścisłej współpracy z partnerami branżowymi możemy zapewnić wykwalifikowanych wykonawców oraz wynegocjować korzystne ceny produktów u dostawców. Prace remontowe pod naszym nadzorem przebiegają szybko i terminowo.

 

W dobie szerokiej dostępności usług projektowych, niezmiennie i zdecydowanie stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług. Projekty wnętrz osobiście traktujemy jak indywidualne dzieła sztuki, które nie mogą być wykonywane “na kolanie” w ciągu kilku chwil. Projektowanie wnętrz przez Vinso to perfekcyjne i przemyślane rozwiązania, które sprawdzą się na przestrzeni wielu lat.

Jesteśmy zwolennikami nurtu projektowania, którego stylistyka nie zawsze wpisuje się w ramy aktualnej mody i lobby rynku. Zawsze idziemy o krok dalej starając się wyprzedzić obecnie panujące trendy. Dzięki temu zaprojektowane przestrzenie wyzywają próbę czasu i cieszą oko na lata.


  • Fotorealistyczne wizualizacje
  • Nadzór autorski
  • Spersonalizowane rozwiązania
  • Sprawdzeni podwykonawcy
  • Szczegółowa dok. projektowa
  • Terminowo i na czas

Jeżeli Twoje oczekiwania i założenia są podobne do naszych, zapraszamy!

Zapraszamy do współpracy